dzieci w trakcie zabawyOferta

Nasze przedszkole oferuje bogaty program edukacyjny, zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowany personel, który dba o rozwój i bezpieczeństwo każdego dziecka. Dwa razy w tygodniu organizujemy lekcje języka angielskiego, które prowadzi na stałe zatrudniony nauczyciel.

Posiadamy własną kuchnię, dzięki czemu możemy zapewnić dzieciom zdrowe i smaczne posiłki. Posiadamy dwie placówki, jedna na ulicy Sikorskiego, która jest większa i posiada 4 grupy wiekowe, oraz druga na ulicy Polskiej, która jest mniejsza i posiada 2 grupy wiekowe.

Zajęcia dodatkowe

Oprócz standardowych zajęć, oferujemy również szereg zajęć dodatkowych, takich jak piłka nożna, zajęcia taneczne, gimnastyka korekcyjna czy konsultacje logopedyczne. Wszystkie te zajęcia są dodatkowo płatne i prowadzone przez firmy zewnętrzne, z którymi rodzice zawierają umowy.

Organizujemy również różne wydarzenia, takie jak święta przedszkolne, Dzień Pluszowego Misia, Dzień Pizzy czy nocowanki w przedszkolu. Co miesiąc organizujemy wycieczki, które pozwalają dzieciom lepiej poznać otaczający je świat. W okresie jesienno-zimowym wycieczki są rzadsze, ale staramy się, aby dzieci miały możliwość poznawania okolicy, na przykład poprzez spacery po parku czy wyjścia na plac zabaw.