uśmiechnięte dziecko

Informacje o Przedszkolu Leśny Zakątek w Wołominie

Nasze przedszkole powstało w 2008r.  z miłości do dzieci i ogromnej pasji nauczania młodego pokolenia naszej założycielki. Leśny Zakątek to dwie placówki, które łączą w sobie pasję do nauki i miłość do dzieci.
Nasze przedszkola, zlokalizowane na ulicy Sikorskiego i Polskiej, oferują bezpieczne i kreatywne środowisko dla dzieci w różnym wieku. W przedszkolu na Sikorskiego znajdują się cztery grupy wiekowe, natomiast placówka na ulicy Polskiej jest nieco mniejsza i skupia dwie grupy, liczące łącznie około 30-35 dzieci.

Wszystkie nasze nauczycielki posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, co gwarantuje najwyższy standard edukacji. Stawiamy na rozwój indywidualny każdego dziecka, oferując różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak piłka nożna, zajęcia taneczne, gimnastyka korekcyjna czy konsultacje logopedyczne.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze przedszkole?

Wybierając nasze przedszkola, dajesz swojemu dziecku możliwość wszechstronnego rozwoju w przyjaznej atmosferze. Oferujemy nie tylko zajęcia zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego, ale także lekcje języka angielskiego dwa razy w tygodniu, prowadzone przez nauczyciela zatrudnionego na stałe. W naszych przedszkolach mamy własną kuchnię, dzięki czemu dzieci otrzymują zdrowe i smaczne posiłki. Organizujemy również różne wydarzenia, takie jak święta przedszkolne, nocowanki czy wycieczki, które umożliwiają dzieciom poznawanie świata i naukę życia w społeczeństwie.
Współpracujemy z firmami zewnętrznymi, oferując rodzicom możliwość skorzystania z dodatkowych usług, takich jak zajęcia logopedyczne.

Nasze przedszkola to miejsca, gdzie dzieci czują się bezpieczne, szczęśliwe i rozwijają swoje pasje.
Jesteśmy miejscem, gdzie nawiązują się pierwsze przyjaźnie, a dzieci uczą się współpracy i budują relacje z rówieśnikami. Stawiamy na indywidualny rozwój dziecka. Jesteśmy wsparciem podczas pierwszych prób samodzielnego poznawania świata. Staramy się stworzyć miejsce bezpieczne i przyjazne dzieciom, gdzie będą mogły się w pełni rozwijać, wyrażać swoje zdanie i  realizować własne pomysły.